MDC

Busy do Anglii

Wyjazdy do Anglii z województw:

Ceny przewozu osób

Koszt przejazdu jest ustalany telefonicznie, bądź mailowo. Przejazd z Polski do Anglii rozliczany jest w złotówkach, natomiast kurs z Anglii do Polski w GBP (ew. PLN po obecnym kursie Funta). Dla stałych klientów oraz zorganizowanych grup (7 osób) oferujemy dodatkowy 10% rabat. Każdy pasażer może zabrać ze sobą bagaż do 40kg oraz bagaż podręczny. Zaleca się rezerwować miejsca tydzień przed terminem, ze względu na ilość dostępnych miejsc.

Ceny przewozu paczek i korespondencji

Koszt przejazdu jest ustalany telefonicznie, bądź mailowo przynajmniej jeden dzień przed przejazdem. Koszt zależny jest od rozmiaru oraz wagi paczki. Przewozimy również zwierzęta domowe. Kosz ustalamy telefonicznie oraz mailowo. Zwierzęta nie są przewożone na fotelach.

Mapa Polski NextBus.pl

Przejazd z Polski do Anglii

Firma NextBus.pl jest to znana firma na terenie województwa Lubelskiego. Firma mieści się w małej miejscowości Hrubieszów k. Zamościa. Dzięki temu, że nasza baza jest w tej części Polski łatwiej jest nam układać trasy tak aby zapewnić jak najkrótszy czas przejazdu. Jeżeli zależy ci na ekspresowym i bezpiecznym przewozie do Anglii, nie czekaj! Zarezerwuj swój bilet już teraz!

Promocje na busy do Anglii

Oferujemy szereg promocji, dzięki czemu podróż będzie jeszcze tańsza. Sprawdź promocje na przewozy do Anglii.


facebook
Wszystkie prawa zastrzeżone NextBus© 2013-2014. Zabrania się kopiowania treści i grafik bez zgody własciciela strony